Wymarzone włosy w kilka minut


Która z kobiet będąc małą dziewczynką nie marzyła o włosach Roszpunki lub choćby swojej ulubionej lalki Barbie?

Piękne długie włosy są symbolem kobiecości, siły, zdrowia, dodają uroku i  pewności siebie. Oczywiście najlepiej byłoby na co dzień budzić się z takimi włosami i się nad tym nawet nie zastanawiać. Nie każdemu jednak takie włosy zostały dane i mimo przeróżnych zabiegów i pielęgnacji nie każdy takie może wyhodować.

Z marzeń jednak nigdy nie należy rezygnować

W dzisiejszych czasach takie włosy można osiągnąć decydując się na włosy doczepiane. Włosy doczepiane najwyższej jakości wykonane są z naturalnych włosów i dodają zarówno objętości jak i długości. Dzięki metodzie ich doczepiania, wykonaniu, indywidualnym sposobie dobrania koloru za każdym razem osiągnięty efekt będzie naturalny. Ponadto takie włosy można poddawać codziennym zabiegom modelowania – można je prostować, kręcić, przycinać a nawet farbować. Trwałość takich włosów zależy oczywiście od sposobu ich pielęgnacji, lecz jest to minimum 6 miesięcy do nawet półtora roku.

Zobacz: Włosy flip in – Cameron Hair

Najbardziej popularnymi sposobami doczepienia włosów na rynku są włosy flip in oraz clip in.

Włosy flip in są umieszczane za pomocą przeźroczystej żyłki. Aby je założyć nie ma potrzeby stosowania spinek lub kleju keratynowego jak w innych systemach. Nie ma też możliwości uszkodzenia swoich włosów, gdyż właściwie nie “doczepia” się ich tylko dodaje warstwę do skóry głowy.

Drugi system polega na doczepianiu włosów za pomocą przeznaczonych do tego spinek, połączonych na stałe z włosami. Aplikacja jest tutaj również niezwykle łatwa. Naturalne włosy clip in są całkowicie niezauważalne, gdyż umieszcza się je w kilku miejscach, rozpoczynając aplikację od dołu, co gwarantuje subtelne wkomponowanie się w nasze włosy.

Obydwa systemy umożliwiają wielokrotne zakładanie i zdejmowanie włosów bez konieczności spotkań z fryzjerem, w czasie nie dłuższym niż kilka minut.

Dzięki doczepianym włosom można osiągnąć wymarzony look w kilka minut, za niewielkie pieniądze.