Pojazdy marki IVECO


Marka IVECO pochodzi z Włoch w których produkowane są samochody do usług transportowych już od drugiej połowy XX wieku. Doświadczenie i renoma na rynku jaką stworzyło IVECO sprawiło, że bardzo często można znaleźć ich samochody na drogach. Jest partnerem wielu przedsiębiorstw, które z chęcią korzystają z samochodów tej włoskiej marki. Solidność, ekonomia i wytrzymałość to cechy, które można przypisać do IVECO.

 

Charakterystyka IVECO Daily

Jednym z najpopularniejszych wyborów i zarazem głównym modelem firmy IVECO jest IVECO Daily. Jest dostępna nie tylko w formie samochodu dostawczego ale również specjalistycznej lawety. Z roku na rok podnosi ona swoją sprzedaż stając się coraz częstszym wyborem w celu odholowywania uszkodzonych pojazdów na stacje naprawcze.

IVECO Daily laweta posiada bardzo sztywną i długą ramę na barkach, której może przewieźć aż 3 samochody w jednym kursie. Mimo swoich rozmiarów jest bardzo skrętnym i sprawnym pojazdem, którym kieruje się z wielką przyjemnością. Posiada dodatkowo mocny silnik o różnej mocy – od 160 do 210 KM z pojemnością od 2,0 do 3,0 litra. Dzięki tak dobranym parametrom IVECO Daily laweta osiągnęła dużą moc, szybkość ale i ekonomię jazdy. Skrzynia biegowa posiada, aż 8 biegów z automatyczną przekładnią co daje jej wysoką trwałość i bezawaryjność.

Na tyłach znajduje się pneumatyczne zawieszenie opuszczające środek ciężkości samochodu zapewniając wysoki poziom stabilizacji podczas jazdy. Szybko podnosi się i opuszcza co daje komfort dla załadowywania i rozładowywania pojazdów.

 

Tradycyjne Iveco Daily jest również fenomenalnym samochodem dostawczym. Pozwala na szybkie rozwiezienie dużej ilości różnorodnych materiałów w bardzo szybki sposób. Najczęściej wykorzystywane jest do transportu lokalnego przykładowo w rozwożeniu produktów do supermarketów czy mniejszych sklepów spożywczych bądź przez kurierów do rozwożenia paczek. Bardzo cenią sobie bezawaryjność IVECO Daily, gdyż każda minuta ich pracy jest bardzo ważna. Nagłe awarie mogłyby pokrzyżować ich plany i narazić ich na drogie kary pieniężne.

 

GRUPA DBK – dealer samochodów używanych marki IVECO

GRUPA DBK to sprzedawca samochodów używanych, który świadczy usługi na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki doświadczeniu od niespełna 25 lat zbudowała zaufanie ogromnej ilości przedsiębiorców i klientów prywatnych. Mimo, że pojazdy IVECO same w sobie są bardzo wytrzymałe to jeszcze przechodzą przed sprzedażą gruntowne zewnętrzne i wewnętrzne kontrole. Ostatecznie kwalifikującym do sprzedaży punktem jest jazda próbna. Dzięki tak przeprowadzonemu procesowi nie ma mowy o kupnie kota w worku.+