Idealne włosy dla każdej kobiety

Idealne włosy dla każdej kobiety

W ostatnich latach dużą popularnością dzielą się włosy doczepiane. Istnieją różne rodzaje takich doczepów i wszystkie posiadają inne ceny. Najdroższe są doczepy naturalne, ponieważ najciężej je zdobyć oraz gwarantują ciekawe efekty przedłużania włosów. Naturalne doczepy potrafią świetnie imitować włosy naturalne. Dużo też zależy od umiejętności fryzjera.

Jeżeli posiada on duże doświadczenie to istnieje mała szansa, że ktokolwiek zorientuje się, że nasze włosy nie są naturalne. Drugim rodzajem włosów doczepianych są doczepy sztuczne, nazywane także syntetycznymi. Są one znacznie tańsze, jednak wyglądają gorzej od doczepów naturalnych. Czasami efekty, które można uzyskać przy ich pomocy wyglądają dosyć teatralnie. Koszt naturalnych włosów doczepianych zależy od różnych czynników. Najważniejsze z nich to długość, waga oraz wykorzystana metoda przedłużania. Najbardziej popularna metoda wykorzystuje keratynę.

Sprawdź: Doczepiane włosy – Cameron Hair

Polega na tym, że łączymy cienkie pasma włosów naturalnych z tak zwanym kosmykiem, który posiada końcówkę z keratyną. Cały zabieg wykonywany jest za pomocą zgrzewarki, która wykorzystuje wysoką temperaturę. Najczęściej na tę metodę decydują się kobiety, które posiadają zadbane oraz niezniszczone włosy. Jeżeli twoje włosy wypadają oraz lubią się łamać to warto skorzystać z innej metody. Właścicielki takich włosów powinny wybrać metodę na ringi, która zakłada wykorzystanie tak zwanych ringów, czyli obrączek o małych rozmiarach. Dzięki tej metodzie możemy uzyskać bardzo naturalnie wyglądające włosy bez użycia zgrzewarki.

To znaczy, że nie narażamy włosów na działanie wysokiej temperatury, dzięki czemu nie powodujemy uszkodzeń oraz wysuszenia. Jeżeli posiadamy zniszczone włosy lub końcówki to powinniśmy szczególnie o nie zadbać stosując kremy nawilżające oraz maseczki na włosy. Najkrótsza metoda, żeby uzyskać doczepy to clip in. Warto zauważyć, że można ją wykorzystać samemu w domu, jeżeli zakupimy doczepy. Jest to świetna alternatywa dla kobiet, które nie mają wystarczająco pieniędzy na wizytę w salonie fryzjerskim.