Ibutamoren Mk 677

Ibutamoren Mk 677

Sportowcy, zwłaszcza kulturyści, chcąc uzyskiwać odpowiednie efekty swoich treningów, stosują specjalne odżywki i suplementy. Jednym z nich jest ibutamoren (Mk 677). Jego działanie polega na zwiększaniu stężenia poziomu hormonu wzrostu w organizmie człowieka. Bardzo często stosuje się go jako substancję anaboliczną, ponieważ pomaga w budowaniu większych i pełniejszych mięśni. Zwiększa on masę beztłuszczową oraz często zwiększa przemianę materii. Badania wskazują także, że Mk 677 korzystnie wpływa na sen.

Zobacz także: Mk 677 sarm – WXN Labs

W ostatnich latach ibutamoren stał się bardzo popularny ze względu na efekty, jakie daje stosującym go ćwiczącym. Somatotropina, czyli hormon wzrostu, powoduje przyrost większości tkanek ciała, zwłaszcza tkanek mięśni szkieletowych, jak również tkanek łącznych, chrząstek i ścięgien, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko kontuzji podczas treningu siłowego. Ważne jest także zwiększanie transportu aminokwasów oraz synteza białek, dzięki działaniu silnie anabolicznego hormonu, który jest wytwarzany w wątrobie oraz w innych tkankach. Somatotropina natomiast powoduje pobudzenie hydrolizy trójglicerydów w tkance tłuszczowej, która dzięki temu zostaje w znacznym stopniu ograniczona. Hormon wzrostu zwiększa również przemianę glukozy w wątrobie i blokuje działanie insuliny  na tkanki docelowe.

Dzięki Mk 677 zwiększa się również stężenie białka wiążącego insulinopodobny czynnik wzrostu. Bardzo pomaga w zwiększaniu tkanki mięśniowej, nie podwyższając poziomu kortyzolu. Mk 677 sarm wydaje się być dobrą alternatywą dla sterydów i prohormonów, dorównując im skutecznością działania i jednocześnie niepowodującą tylu skutków ubocznych. Jest to substancja uznana i polecana przez doświadczonych kulturystów.

Ibutamoren Mk 677
5 (100%) 1 vote