Ekskluzywny zestaw do whisky

zestaw do whisky

Dawniej, whisky uważane było przede wszystkim za trunek dżentelmenów. Dziś stał się wyrafinowanym alkoholem, który zyskał popularność niemalże na całym świecie. Aby ten ekskluzywny oraz niezwykle szlachetny alkohol zachował swoje cenne właściwości, warto go odpowiednio serwować. W tym celu warto zakupić odpowiedni zestaw do whisky.

Whisky to trunek który powinien być obowiązkowo podawany w eleganckim szkle. Spożywanie whisky z tradycyjnych szklanek jest niedopuszczalne i w wielu szlachetnych kręgach, uznawane za nietakt.

Dodatki do whisky

W domu każdego konesera tego wyjątkowego i oryginalnego trunku, musi wiec koniecznie znajdować się stylowe i eleganckie szkło do whisky.

Obecnie na rynku jest niezwykle szeroki wybór szklanek, karafek oraz zestawów, które pozwalają w pełni cieszyć się smakiem oraz aromatem tego wyjątkowego trunku.

Pięknie wygrawerowany zestaw jest świetnym pomysłem na prezent dla prawdziwych amatorów tego złocistego trunku. Wiele oferowanych na rynku kompletów do whisky składa się z karafki ręcznie formowanej o oraz sześciu szklanek z wyrazistą chropowatą, lodową oraz bardzo efektowną strukturą w dnie. Taki zestaw może bez wątpienia stanowić elegancki element wystroju każdego uroczystego  stołu.

Sprawdź również: zestaw do whisky – Dekorak.pl

W szerokiej ofercie znajdują się szklanki o różnorodnych kształtach  oraz wzorach. W wielu sklepach można znaleźć bardzo ciekawe modele z optykiem skręconym lub pokryte wyrazistymi, lodowymi teksturami.

Bogaty asortyment obejmuje szkło do whisky zarówno o klasycznym, okrągłym dnie jak i bardziej nowoczesnym, czyli kwadratowym. Można też znaleźć szkło o minimalistycznych, prostych czy też ciekawie zaokrąglonych kształtach.

Doskonałe i bardzo wykwintne, ręcznie robione karafki wyposażone w   szczelne korki umożliwiają ekskluzywne serwowanie whisky oraz przechowywanie tego trunku w taki sposób, aby przedłużyć jego świeżość oraz wyjątkowe walory smakowe.

Szkło do whisky jest tworzone z najwyższą dbałością o wszystkie  detale, dzięki czemu cieszy się ono niezwykle pięknym, spójnym oraz  ponadczasowym designem.