Depilacja laserowa- zabieg, który jest absolutnie bezpieczny i nieszkodliwy dla zdrowia pacjentek


Kobiety z syndromem nadmiernego owłosienia mają swoisty dylemat. Po pierwsze chciałyby odzyskać ładny wygląd, po drugie boją się skutków działania lasera. Podjęcie decyzji o depilacji laserowej, kosztuje je wiele nerwów oraz stresu. Jednak większość z nich przekonuje się, iż depilacja laserowa naprawdę stanowi dla nich idealne rozwiązanie.

Dlaczego niektóre kobiety przeraża laserowa depilacja?

          Po pierwsze boją się, że zostaną po niej blizny. Po drugie laser kojarzy im się z możliwością poparzenia. A to jest ostatnie, czego by sobie życzyły. Po trzecie w głowie mają zakodowane przeświadczenie, iż depilacja laserowa na pewno wiąże się z ogromnym bólem. Tymczasem nie jest to prawda. Można powiedzieć, że ręczna depilacja przysparza nawet gorszych odczuć.

Zobacz również: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-lublin/

         Ponadto od wykonania depilacji laserem odwodzi je obawa, co na to posunięcie powiedzą jej znajomi i najbliższa rodzina. Jest to błędne myślenie, gdyż osoba z syndromem nadmiernego owłosienia powinna przede wszystkim zrobić to dla siebie. Opinia innych w tym przypadku nie powinna w ogóle mieć żadnego znaczenia. W końcu każdy może robić ze swoim ciałem, co tylko zechce.

Cena laserowej depilacji – co na nią wpływa?

        Laserowa depilacja nie należy niestety do tanich zabiegów. Trzeba na nią poświęcić sporo pieniędzy. Jednak ten wydatek może zwrócić się z nawiązką. A to przez to, że spokój ducha i ładny wygląd to wartości bezcenne, za które można oddać naprawdę sporo. Wysoka cena depilacji laserowej wynika przede wszystkim z faktu, że zabieg trzeba często powtarzać. Swoje trzy grosze do ogólnego kosztorysu dorzuca też to, o jaką strefę ciała konkretnie chodzi.

         Najdroższa jest depilacja laserowa nóg, gdyż zajmują one największą powierzchnię. Na cenę depilacji wpływa również nazwa miasta, w którym położony jest salon. Jego renoma w branży oraz to, jak poważny jest problem z nadmiernym owłosieniem. Na szczęście w renomowanych salonach kosmetycznych czasem zdarzają się promocje cenowe na depilację laserową. Mają one miejsce zwłaszcza wtedy, gdy wykupi się cały pakiet zabiegowy.