DBK Fleet Management – ręka na pulsie każdego przewoźnika


W przypadku posiadania szerokiej gamy samochodów ciężarowych służących do przewozu materiałów na zlecenia przedsiębiorca posiada bardzo dużo na głowie. Każdy samochód z osobna to naprawy, przeglądy techniczne czy też kontrole o których trzeba pamiętać. Dodatkowo zmieniający się kierowcy różniący się od siebie ekonomią jazdy czy też niespodziewane wypadku, którym trzeba szybko zaradzać – ciężko jest się z tym wszystkim połapać, aby utrzymać rentowność firmy. Jednak można sobie pomóc i usprawnić działanie całej firmy dodając do niej oprogramowanie analityczne DBK Fleet Management.

 

DBK Fleet Management – pierwszy krok do efektywnego biznesu TSL

DBK Fleet Management posiada szereg atutów, które sprawiają, że kierowcy z radością prowadzą samochody ciężarowe. Przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa zaskarbiło sobie ich łaski. Oprogramowanie DBK Fleet Management pomaga w rozliczaniu ich czasu i samodzielnie pobiera dane z tachografu i karty kierowcy. Umożliwia to po prostu zdalny odczyt czasu pracy co jest dla kierowców bardzo wygodne – niekiedy boją się oni o kary spowodowane złym odczytem. Z DBK Fleet Management mogą oni zredukować to ryzyko do minimum! Dodatkowo zapewnia on stałą kontrolę lokalizacji samochodu ciężarowego, dzięki czemu przedsiębiorca wie, gdzie w każdym momencie na świecie znajduje się kierowca z jego ciężarówką. To bezpieczeństwo i ochrona przed kradzieżą – w przypadku takiego przykrego incydentu czas reakcji i prawdopodobieństwo odzyskania samochodu wzrasta kilkukrotnie.

 

Przedsiębiorca wraz z DBK Fleet Management oszczędza nie tylko pieniądze, ale także czas! Łatwiejsze utrzymanie rentowności odbywa się dzięki monitorowaniu spalania bardzo drogiego paliwa przez kierowców – mogą oni poprawiać swoje błędy i uczyć się bardziej ekonomicznej jazdy. Dodatkowo przedsiębiorca nie musi myśleć tak często o utrzymaniu terminów napraw i kontroli pojazdów, przez co zyska więcej czasu i ograniczy ryzyko kar pieniężnych.

W razie wątpliwości za oprogramowaniem DBK Fleet Management stoją eksperci dając możliwość do profesjonalnego doradztwa zarówno dla przedsiębiorców, ale i kierowców będących w trasie – mogą oni zapytać ich o stan samochodu i ewentualne usterki, gdyż mają oni dostęp do komputera ciężarówki.

 

Podsumowanie

DBK Fleet Management to autorskie oprogramowanie stworzone przez firmę DBK do poprawienia efektywności każdej firmy TSL. DBK jest na rynku od wielu lat, dlatego dokładnie wie jakie potrzeby posiadają kierowcy i przedsiębiorcy.