Bikini na lato. Postaw na seksowny look!


Któż nie marzy o letnim wypoczynku w morskim kurorcie? Oczywiście do takiego pobytu trzeba się odpowiednio przygotować, co jest głównie związane z adekwatnym do klimatu i miejsca ubiorem. Jednym z elementów o którym nie warto zapominać, jest bikini. To strój kąpielowy, stosunkowo skąpy, ponieważ zakrywa tylko miejsca intymne jak piersi czy genitalia, natomiast eksponuje całą sylwetkę. Taki strój zapewnia nie tylko odpowiedni wygląd na plażę, ale też pozwala na dostarczenie promieni słonecznych, a co za tym idzie, opalenizny do praktycznie każdego miejsca na ciele. Jakie bikini wybrać aby czuć się wygodnie i modnie?

Jednoczęściowy strój zamiast bikini

Coraz częściej do łask powracają jednoczęściowe kostiumy kąpielowe, nie są to jednak tradycyjne modele znane z basenów zakrytych, ale bardzo wycięte, dobrze dopasowane do sylwetki, podkreślające figurę i atuty sylwetki stroje. Taki strój, pomimo iż jednoczęściowy, wciąż odkrywa sporo, a co więcej, może być bardziej skąpy niż dwuczęściowe, standardowe bikini. Paski, skręty materiału, głębokie dekolty czy delikatnie wystające przez dodatkowe otwory krągłości, mogą bardziej pobudzać wyobraźnię wszystkich cichych obserwatorów naszego letniego stroju.

Miseczki usztywniane czy materiałowe?

Podczas wyboru idealnego bikini warto zwracać uwagę nie tylko na krój ale również budowę miseczek stroju. Szczególnie u kobiet z większym biustem kluczowym wyborem powinien być biustonosz z usztywnianymi miseczkami, które dobrze podtrzymają piersi. Góra od bikini wykonana z cienkiego materiału bez fiszbin może wyglądać ładnie, ale na niedużym biuście, na dużym natomiast nie będzie ona wyglądać estetycznie. Jeżeli chodzi o dół stroju warto zwracać uwagę na jego wykończenie, cienkie, wiązane sznurki po obu stronach świetnie sprawdzą sie w przypadku szczupłej sylwetki. Okrąglejsze kształty wymagają szerszych form, które skutecznie odwrócą uwagę od szerszych bioder czy pełniejszych ud.